Please enter the item keyword
SRT1315AP
| Status | Active |
| Stock | 15 In stock |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | SRT1315AP |
| Product number | F02-2000-3A15Y7T0SRTA |
| 制造商 | LANSON |
| Series | LANSON-SRT |
| 保险丝类别 | Micro Fuses |
| 尺寸 | Ø8.5*8.0 |
| 电流值 | 3.15A |
| 熔断类别 | Time-Lag Type |
| 电压 | AC250V |
| Status | Active |
| Description | Micro Fuses ,Ø8.5*8.0 ,3.15A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Radial |
| Stock | 15 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-SRT |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LANSON |
| Product Series | LANSON-SRT |
| Product Type | Micro Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series