Please enter the item keyword
R1032T.1125
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-06-11 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer Number | R1032T.1125 |
| Product number | F01-1032-1A25Y7TCRAXA |
| 制造商 | REOMAX |
| Series | REOMAX-1032T |
| 保险丝类别 | Surface Mount Fuses |
| 尺寸 | 1032 |
| 电流值 | 1.25A |
| 电压 | AC250V |
| 安装方式 | Chip SMD |
| Status | Active |
| Description | Surface Mount Fuses ,1032 ,1.25A ,250VAC ,Time-Lag Type ,Chip ,REOMAX-1032T ,- |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1000 |
| MOQ | 1000 |
| Manufacturer | REOMAX |
| Product Series | REOMAX-1032T |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | REOMAX |
| Product Series | REOMAX-1032T |
| Product Type | Surface Mount Fuses |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series