Please enter the item keyword
CD4148WP
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time |
2026-05-17 expected arrival 100000 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.015840 |
| 20 | $0.013860 |
| 100 | $0.011088 |
| 300 | $0.007920 |
| 1000 | $0.007128 |
| 5000 | $0.005148 |
| 15000 | $0.004554 |
| Manufacturer Number | CD4148WP |
| Product number | DS-SDS13775V0A300070617LZ |
| 制造商 | LIZ |
| Series | LIZ-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 75V |
| 电流(IO) | 300mA |
| 功耗(Pd) | 400mW |
| 压降(VF) | 1V |
| 封装 | 1206 |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,CD4148WP ,VR:75V ,IO:300mA ,PD:400mW ,VF:1V ,1206 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series