Please enter the item keyword
MMBD1503A
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | MMBD1503A |
| Product number | DS-SDS101200VA200060102CJ |
| 制造商 | CJ |
| Series | CJ-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 200V |
| 电流(IO) | 200mA |
| 功耗(Pd) | 350mW |
| 压降(VF) | 1.5V |
| 封装 | SOT-23 |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,MMBD1503A ,VR:200V ,IO:200mA ,PD:350mW ,VF:1.5V ,SOT-23 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series