Please enter the item keyword
DK914LLD03
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer Number | DK914LLD03 |
| Product number | DS-SDS094100VA300030216CJ |
| 制造商 | CJ |
| Series | CJ-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 100V |
| 电流(IO) | 300mA |
| 功耗(Pd) | 100mW |
| 压降(VF) | 1.25V |
| 封装 | WBFBP-03A(1.6×1.6×0.5) |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,DK914LLD03 ,VR:100V ,IO:300mA ,PD:100mW ,VF:1.25V ,WBFBP-03D |
| Stock | 0 |
| MPQ | 1 |
| MOQ | 1 |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | CJ |
| Product Series | CJ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series