Please enter the item keyword
1N4148WT
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-19 |
| MPQ | 8000 |
| MOQ | 8000 |
| Manufacturer Number | 1N4148WT |
| Product number | DS-SDS00175V0A1500101JD |
| 制造商 | JD |
| Series | JD-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 75V |
| 电流(IO) | 150mA |
| 功耗(Pd) | 150mW |
| 压降(VF) | 1.25V |
| 封装 | SOD-523 |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,1N4148WT ,75V ,150mA ,150mW ,SOD523 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 8000 |
| MOQ | 8000 |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series