Please enter the item keyword
T-1N4148WB
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer Number | T-1N4148WB |
| Product number | DS-S4148W100VA150070220JD |
| 制造商 | JD |
| Series | JD-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 100V |
| 电流(IO) | 150mA |
| 功耗(Pd) | 400mW |
| 压降(VF) | 1.25V |
| 封装 | SOD-323W |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,T-1N4148WB ,VR:100V ,IO:150mA ,PD:400mW ,VF:1.25V ,SOD-323W |
| Stock | 0 |
| MPQ | 3000 |
| MOQ | 3000 |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series