Please enter the item keyword
CD4148WTP
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.051785 |
| 20 | $0.045312 |
| 100 | $0.036249 |
| 300 | $0.025892 |
| 1000 | $0.023303 |
| 5000 | $0.016830 |
| 15000 | $0.014888 |
| Manufacturer Number | CD4148WTP |
| Product number | DS-S4148P75V0A100020619LZ |
| 制造商 | LIZ |
| Series | LIZ-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 75V |
| 电流(IO) | 100mA |
| 功耗(Pd) | 200mW |
| 压降(VF) | 1V |
| 封装 | 0603 |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,CD4148WTP ,VR:75V ,IO:100mA ,PD:200mW ,VF:1V ,0603 |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series