Please enter the item keyword
SS14
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time | Estimated delivery date when out of stock 2026-05-07 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.016522 |
| 20 | $0.013424 |
| 100 | $0.011359 |
| 300 | $0.009810 |
| 1000 | $0.008261 |
| 5000 | $0.006712 |
| Manufacturer Number | SS14 |
| Product number | DK-K27540V01A0011AA17JD |
| 制造商 | JD |
| Series | JD-Schottky Diodes |
| 产品类型 | Schottky Diodes |
| 工作电压 | 40V |
| 工作电流 | 1000mA |
| 压降(VF) | 0.55V |
| 封装 | SMA/DO-214AC |
| Status | Active |
| Description | Schottky Diodes ,SS14 ,VR:40V ,IO:1000mA ,VF:0.55V ,- ,SMA |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | JD |
| Product Series | JD-Schottky Diodes |
| Product Type | Schottky Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series