Please enter the item keyword
CD4148WSP
| Status | Active |
| Stock | 0 |
| Lead time |
2026-05-02 expected arrival 350000 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 5 | $0.015896 |
| 20 | $0.013909 |
| 100 | $0.011127 |
| 300 | $0.007948 |
| 1000 | $0.007153 |
| 5000 | $0.005166 |
| 15000 | $0.004570 |
| Manufacturer Number | CD4148WSP |
| Product number | D06-LZ001B120020302002LIZ |
| 制造商 | LIZ |
| Series | LIZ-Switching Diodes |
| 产品类型 | Switching Diodes |
| 电压(VRM) | 75V |
| 电流(IO) | 150mA |
| 功耗(Pd) | 200mW |
| 压降(VF) | 1V |
| 封装 | 0805 |
| Status | Active |
| Description | Switching Diodes ,CD4148WSP ,SOD-323 ,200mW ,75V ,IF:150mA ,VF:1V |
| Stock | 0 |
| MPQ | 5000 |
| MOQ | 5000 |
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
| Manufacturer | LIZ |
| Product Series | LIZ-Switching Diodes |
| Product Type | Switching Diodes |
| EU RoHS | Compliant(2011/65/EU) |
| EU REACH | Dose not contain REACH SVHC(1907/2006/EC) |
Related Series